KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Pożyczki pozabankowe

SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET

 
Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 3.33 średnia.
Linki sponsorowane


stare 04-06-2012, 10:30   #1
zetPożyczka na formularz internetowy - Parabanki udzielają kredytów gotówkowych najczęściej w oparciu o następujący model: wysłanie wniosku online, kontakt z potencjalnym pożyczkobiorcą, weryfikacja tożsamości wnioskodawcy, przekazanie pieniędzy na wskazane przez klienta konto.

Przykładowo Profi Credit wspomaga sprzedaż kredytów siecią zewnętrznych przedstawicieli, którzy zakładają działalność gospodarczą. Szybka pożyczka online w Profi Credit jest dostępna dla każdego kto wypełni internetowy formularz-znajdujący się na stronie głównej parabanku. W formularzu elektronicznym nie zostaniemy poproszeni o żadne szczegółowe dane. Wystarczy bowiem wpisać dane osobowe oraz wysokość miesięcznego dochodu netto. Profi Credit oferuje pożyczki w Internecie do 10 tysięcy złotych. Klienci mogą liczyć na minimum formalności i brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej.

Pożyczka na formularz internetowy w Profi Credit:

- dowolny cel przeznaczenia środków
- bez BIK-u
- maksymalna wielkość kredytowania wynosi 10 tys. zł
- minimalna pożyczka udzielana jest na kwotę 500 złotych
- spłata w równych ratach miesięcznych
- okres kredytowania od 6 do 48 miesięcy
- kredyt dla osoby zatrudnionej, emeryta i rencisty


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 04-17-2012, 16:35   #2
dorotka11
Jaką formę zatrudnienia akceptujecie? Czy tylko na czas nieokreślony? Czy np. ktoś ma umowę na okres roku, czy może w takiej sytuacji skorzystać z oferty szybkiej pożyczki spłacając powiedzmy ją w ciągu tego czasu?
dorotka11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2012, 11:21   #3
Wera_nika
Coś mi się wydaje, ze oni to akceptują właściwie wszystko. Może i sprawdzają przyszłych pożyczkobiorców w BIK-u, tak dla pewności, ale przyjmują właściwie wszystkich. A oszustów mają wpisanych w cenę oprocentowania. Są przecież tacy, którzy spłacają zobowiązania w terminie. Trzeba przyznać, że takie internetowe pożyczki to po prostu wygoda, bo nie tzreba wychodzić z domu, fatygować się do banku, można wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, a ktoś zawsze do nas oddzwoni, przyjedzie przedstawić nam ofertę, czy kurier zostanie po prostu do nas wysłany. A to, że trzeba płacić więcej, cóż - zawsze można udać się do banku i płacić mniej. nikt nikomu nie nakazuje korzystać z oferty instytucji pozabankowych, parabanków, chociażby takiego Profi Creditu.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-26-2012, 10:39   #4
Bartula
 
Profi Credit nie sprawdza BIK-u, a zaciągnięcie pożyczki w takiej formie rzeczywiście jest wygodne. Co moim zdaniem wyróżnia in plus tę ofertę, to długi okres spłaty, w wielu innych firmach maksymalny czas na spłatę to też w okolicach 48, ale tygodni... Co do pytania o formy zatrudnienia, to najłatwiej uzyskać taką informację dzwoniąc, lub wypełniając formularz kontaktowy, natomiast na


jest wzór zaświadczenia o zatrudnieniu, na którym pracodawca może również zaznaczyć umowę na czas określony, jak i cywilno-prawną. Moim zdaniem, jeżeli masz umowę na rok, a spłata kredytu miałaby nastąpić w tym terminie, to śmiało możesz próbować.
Bartula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2012, 10:41   #5
Wera_nika
Wygodnie się wnioskuje o pożyczkę przez Internet. Mnie zastanawia jednakże wysokość oprocentowania. Nie od dziś bowiem wiadomo, że za różne przywileje typu mniej formalności, szybka pożyczka, brak sprawdzania w BIK-u tzreba słono zapłacić. Czy tak również jest w przypadku podawanych przez Was firm pożyczkowych? Jaka wychodzi najkorzystniej, gdyby tak je porównać? Czy ktoś z Was już korzystał z ich oferty i mógłby się wypowiedzieć?
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-04-2012, 21:07   #6
liptonman
Bez wychodzenia z domu możemy pożyczyć na krótki termin od 200 do 600 złotych!Wniosek kredytowy przez SMS-a i Internet. Pozostałe warunki tej pożyczki to:
- nieskomplikowana procedura
- okres kredytowania do 15 dni
- możliwość przedłużenia spłaty o kolejne 15 dni (za dodatkową opłatę)
- koszt w postaci opłaty przygotowawczej: od 10 do 30 złotych
liptonman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 09:28   #7
Jurek K.
Namnożyło się tych parabanków... Pozostaje kwestia: który jest najbardziej przyjazny klientowi? Nie od dzisiaj wiadomo, że takie pożyczki są dość drogie i trzeba naprawdę dokładnie sprawdzić wszelkie warunki udzielenia takiej pożyczki, żeby przypadkiem nie ubić "interesu życia"
Jurek K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 10:48   #8
Wera_nika
Zgadzam się oczywiście (mnóstwo firm pożyczkowych i powstają kolejne jak grzyby po deszczu), jednakże w przypadku pożyczek przez Internet zazwyczaj w grę wchodzą niewielkie kwoty pieniędzy, więc nawet w przypadku biznesowej wpadki idzie się z tego chyba wykaraskać. Co nie zmienia faktu, ze należy dokładnie przeczytać umowę (sprawdzić wysokość oprocentowania, pozostałe koszty itp.) i zapoznać się z opiniami na temat danej firmy, kiedy się już decyzję o takiej pożyczce podejmie (sama bym nie ryzykowała, ale decyzja należy do pożyczkobiorcy).
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 19:35   #9
Bartula
 
Zgadzam się, że nowe firmy powstają jak grzyby po deszczu i dodam, że nigdy nie wiadomo czego się po nich spodziewać, dlatego warto korzystać z tych już sprawdzonych i wiarygodnych. Profi Credit jest właśnie taką firmą - wszak funkcjonuje już w Polsce od dobrych kilku lat. Wiele nowych firm pojawia się na krótko i znika z pieniędzmi klientów, z kolei Profi Credit działa stabilnie i wciąż rozszerza ofertę, a że jest ona ciekawa, to widać powyżej.
Bartula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 12:17   #10
zet
O tym ,że pieniądze z parabanku można zdobyć w łatwy sposób, może się przekonać każdy z nas. Od otrzymania internetowej mikropożyczki dzieli nas naprawdę kilka kroków.
Po pierwsze trzeba się zarejestrować na wybranym serwisie pożyczkowym i wykonać tzw. przelew weryfikacyjny-na potrzebę sprawdzenia zgodności naszych danych i numeru konta bankowego. Kolejny, a zarazem najważniejszy krok to wysłanie internetowego wniosku. Wszystkie takie zgłoszenia są sprawdzane na bieżąco-dlatego klient może liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową. Parabanki wprost nie przyznają się do ustalania historii kredytowej swoich klientów.

Należy mieć jednak na uwadze nowelizację ustawy dotyczącej kredytów konsumpcyjnych. Komisja Nadzoru Finansowego nakłada na parabanki obowiązek prowadzenia zrównoważonej polityki kredytowej. Dla zainteresowanych podajemy przykład oferty błyskawicznej pożyczki gotówkowej przez Internet:

- pożyczka w Eurocent
- prosty wniosek internetowy
- dokumentacja pożyczki przesyłana drogą elektroniczną
- trzeba udokumentować dochód
- koszt procedury weryfikacyjnej: 1 zł
- nie można mieć negatywnej historii kredytowej w BIK
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Szybka pożyczka przez internet anesan 8 04-12-2016 11:06
eSąd czyli sąd przez Internet A.G. 3 08-24-2012 09:28
Powrót do działu "Pożyczki pozabankowe"