KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Pożyczki pozabankowe

SZYBKA POŻYCZKA NA SPŁATĘ BIEŻĄCYCH DŁUGÓW

 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 5.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 05-01-2012, 09:06   #1
zetPolski naród lubuje się w życiu na kredyt. Według najnowszych statystyk ponad połowa dorosłych Polaków zmaga się ze spłatą kredytu lub pożyczki gotówkowej. Co więcej pozostały odsetek naszego społeczeństwa planuje w najbliższym czasie zaciągnąć zobowiązanie finansowe w banku.

Te niepokojące informacje są wynikiem wspólnie przeprowadzonych badań przez ARC Rynek i Opinia-na zlecenie „Rzeczpospolitej”. Jeśli nie zmienią się zwyczaje konsumenckie Polaków to nasze społeczeństwo za parę lat utonie w długach. W ostateczności, w spłacie zaległych rat kredytów bankowych posiłkujemy się często mikropożyczkami w instytucjach parabankowych. Ofertę łatwej pożyczki na spłatę bieżących zobowiązań posiada między innymi Spółka VISSET.

Firma działa przede wszystkim na terenie Poznania i okolic. Wniosek kredytowy można złożyć osobiście w siedzibie firmy lub za pomocą strony internetowej.

Szczegóły oferty VISSET:

- dodatkowe pieniądze bez sprawdzania w BIKu
- minimalne formalności
- decyzja kredytowa od ręki
- minimalna kwota pożyczki to 100 zł
- maksymalnie można pożyczyć 10 tys. zł
- miesięczne raty(płacone przelewem)
- okres kredytowania od 1 do 18 miesięcy
- należy wykazać stałe źródło dochodów i zameldowanie na terenie Poznania lub okolic(w granicach do 200 km)


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-11-2012, 09:05   #2
Wyrobnik
Czy ktoś korzystał z usług tej firmy ? Jeden ze znajomych mieszkających w Poznaniu pyta mnie o nią, ale ja nie mam pojęcia.
Przydały by się choć dwa, trzy zdania od osób, które brały tam pożyczkę. Czy wszystko przebiega poprawnie ? Bez żadnych sztuczek ?
Wyrobnik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2012, 09:58   #3
Wera_nika
Niestety o samej firmie niewiele ponad to co piszą na różnych forach wiem, jednakże pożyczanie pieniędzy na spłatę długów w takiej nazwijmy to mało bezpiecznej firmie chyba nie jest najmądrzejsze?! Ja rozumiem jeszcze, że tzreba się imać różnych możliwości, tym bardziej kiedy komornik puka do naszych drzwi. Jednakże takie zapożyczanie się na spłatę długów przyczynia się do stworzenia spirali długów, z której bardzo trudno się wykaraskać. Nie wiem czy to ma większy sens, czy nie lepiej udać się do banku i próbować wypracować jakiś kompromis?!
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 11:23   #4
zet
Wydaje się, iż popadanie w długi jest polską specjalnością. Tak do końca nie wiadomo z czego to wynika. Może nasza chęć zaspokojenia wszystkich potrzeb materialnych jest działaniem silniejszym od racjonalnego podejścia do domowego budżetu.

Prawda jest taka, że co 10 Polak posiada przeterminowane zobowiązania finansowe w banku. A co gorsza duża cześć zadłużonych miała już kontakt z firmami windykacyjnymi. Zanim trafimy na listę dłużników i zostanie wobec nas wszczęte postępowanie egzekucyjne, warto pomyśleć o konsolidacji kredytowej. W głównej mierze polega to połączeniu wszystkich rat kredytowych w jedną-mniejszą. Konsolidacja spowoduje jednak wydłużenie całego okresu kredytowania.

Tak się składa, że jedna z lepszych na rynku konsolidacji oferuje Bank Citi Handlowy. Skonsolidować możemy między innymi kredyty konsumpcyjne, kredyty ratalne oraz linie kredytowe w koncie.

Warunki konsolidacji w Citi Handlowym:

- błyskawiczna procedura
- indywidualne podejście do klienta
- minimalne formalności
- oferta także w Internecie
- załatwienie formalności nawet w jeden dzień
- maksymalna wielkość konsolidacji to 120 tys. zł
- okres kredytowania do 7 lat
- darmowe usługi ubezpieczeniowe
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 11:24   #5
zet
Ubiegłoroczna sytuacja finansowa naszych rodaków pozostawia wiele do życzenia. Blisko 2,5 miliona Polaków miało w 2011 roku problem z nadmiernym zadłużeniem-co skutkowało nieregularną spłatą rat kredytowych.

Z badań wynika jednak, że gro z tych osób dąży do jak najszybszej spłaty przeterminowanych długów. W najgorszym wypadku szukają porozumienia z firmami windykacyjnymi. Jednak z długu nie da się wyjść bez pieniędzy. Dlatego jeśli banki odmawiają pomocy to pożyczka w instytucji parabankowej pozwoli przetrwać kryzys i zaspokoić najważniejszych wierzycieli. Pożyczać w parabankach trzeba też z głową. O tym, że mikropożyczki pozabankowe są drogie wszyscy wiemy.

Wobec tego nie można ulegać namowom doradców na większe kwoty. Wówczas łatwo popaść w pętlę zadłużeniową. Jest jedna taka firma, która proponuje długofalową poprawę sytuacji materialnej. Chodzi o Dobrą Pożyczkę.

Warunki Dobrej Pożyczki dla zadłużonych:

- wielkość kredytowania od 25 do 500 tysięcy złotych
- stałe i niskie oprocentowanie(szczegóły u doradców)
- szeroki wybór poręczeń
- okres kredytowania nawet do 30 lat
- możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia
- elastyczne warunki umowy
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2012, 09:29   #6
zet
Ponad połowa Polaków żyje na kredyt i co gorsza większość z tych osób nie spłaca terminowo zobowiązań finansowych. Jeśli nic nie zmieni się w tym względzie to polskie społeczeństwo za parę lat po prostu „utonie w długach”.

Trudno jednak żyć w kraju, w którym rynek pracy nie obfituje w oferty. Natomiast uzyskiwane dochody nie pozwalają zaspokoić na średnim poziomie potrzeb ludzkich. Polacy sięgają masowo po drobne pożyczki w parabankach. Jest to dobry sposób na domknięcie domowego budżetu. Z jednej strony powiększy nam się dochód do dyspozycji. Natomiast z drugiej strony kiedyś te pieniądze trzeba będzie oddać z dużą nawiązką. J

ednym z wielu pożyczkodawców na rynku pozabankowym w Polsce jest Spółka Visset. Działająca głównie na terenie Poznania i okolic.

Szczegóły pożyczki w VISSET:

- pieniądze bez sprawdzania w BIK
- minimum formalności
- decyzja kredytowa od ręki
- pożyczki zaczynają się od 100 zł
- maksymalnie można pożyczyć aż 10 tys. zł
- spłata rat co miesiąc
- okres kredytowania od 1 do 18 miesięcy
- wnioski kredytowe można składać przez Internet lub osobiście w siedzibie Visset
- należy okazać dowód osobisty
- trzeba być zameldowanym na terenie Poznania lub okolic
- należy wykazać stałe źródło dochodów
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-2012, 14:37   #7
Finansum
Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją, która wielu Polakom staje na przeszkodzie, gdy ubiegają się o kredyt. Bank nie zajmie się wnioskiem, jeżeli jego autor nie przejdzie z pozytywnym skutkiem weryfikacji w BIK. Na czym ona polega? W BIK gromadzone są wszystkie informacje na temat zobowiązań kredytowych posiadanych przez poszczególne osoby. Opóźnienia w spłacie, zerwanie warunków umowy, egzekucja komornicza itp. – to wszystko zostaje odnotowane we wspomnianej bazie.

Dane są przechowywane w niej przez kilka lat – działają labo na korzyść potencjalnego kredytobiorcy, albo odwrotnie. Bank, widząc, że ktoś miał kłopoty z uregulowaniem należności, odrzuca wniosek takiej osoby. Tymczasem takich ludzi w naszym kraju systematycznie przybywa. Coraz trudniej jest im płacić wysokie raty w terminie. Podwyżki cen podstawowych produktów nie pociągają niestety za sobą podwyżek wynagrodzeń, stąd też biorą się trudności ze związaniem końca z końcem. Trudno pojąć, że w wydawałoby się cywilizowanym kraju tyle wykształconych, ciężko pracujących osób balansuje na granicy ubóstwa.

Obecnie mają one jednak alternatywę w postaci pożyczek pozabankowych – niejednokrotnie jest to dla nich ostatnie koło ratunkowe. Pożyczki pozabankowe nie są wcale złym rozwiązaniem, o ile ktoś prezentuje bardzo rozsądne podejście do kwestii finansowych i potrafi oszacować własne możliwości. Z tym sporo ludzi ma problem, więc różnego rodzaju usługi – nie tylko te świadczone przez firmy pożyczkowe – wpędzają ich w niemałe tarapaty.
Finansum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-13-2012, 16:01   #8
sanik
Nie da się ukryć, że to właśnie BIK i KNF są przyczyną takiej, a nie innej sytuacji, w polskich kredytach. Klienci nie mają możliwości sięgania po kredyty ze względu na niskie dochodowy, albo zbyt wysokie obciążenia. Zwróćcie uwagę na to, ile jednak kiedyś przyznawano kredytów - właśnie to przez takie sytuacje ludzie mają problemy. Moim zdaniem ograniczenia w kredytach powinny wejść już dawno temu.
sanik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-14-2012, 16:59   #9
bongo
Firmy pożyczkowe są tak popularne właśnie dlatego, że pozwalają ominąć BIK. Gdyby nie to, tak naprawdę nikt nie chciałby z ich pomocy korzystać, bo jaki miałoby to mieć sens? Pamiętajcie, że dane w Biku są trzymane przez 5 lat. Później jesteśmy czyści, o ile nie władujemy się w kolejne kosztowne zobowiązanie, a tego raczej nie chcemy, prawda? Długi to koszmar - przynajmniej próbujcie je ominąć.
bongo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-23-2013, 13:20   #10
Natan
Uważam, że jednak banki mogłyby czasem "przymknąć oko" na danego klienta. Nie można przecież wrzucać wszystkich dłużników do jednego worka. A niestety często tak się właśnie dzieje podczas procedury w banku - negatywny wpis w BIKu i już nic więcej się nie liczy a szanse na kredyt przepadają Niezbyt sprawiedliwe. Zapewne kiedyś się to zmieni, wręcz musi, ponieważ coraz więcej osób korzysta z firm prywatnych, nawet jeśli tak naprawdę nie musi tego robić. Wiele osób z góry zakłada, że nie ma szans na kredyt bankowy lub też po prostu wszystkie formalności są zbyt skomplikowane i trwają zdecydowanie zbyt długo.
Natan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
kto pomaga zadłużonym spłacać długi


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Pożyczka na spłatę długów zet 12 11-02-2016 17:57
Pożyczka dla osób mieszkających w Anglii ewi1986 6 08-10-2014 14:34
Szybka pożyczka Kazus 2 11-07-2012 14:57
Pożyczka online na spłatę długów - oferta Citi Handlowego zet 1 03-12-2012 22:08
Szybka pożyczka bez BIK ! dorotka11 1 12-15-2011 17:15
Powrót do działu "Pożyczki pozabankowe"