KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Przedstaw się i przywitaj

POTRZEBUJĘ POŻYCZKI

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 04-30-2012, 15:02   #1
piotr765Witam serdecznie,

Prowadzę działalność gospodarcza od 18 lat. Jest to sklep i hurtownia muzyczna. Handlujemy instrumentami muzycznymi i sprzętem estradowym.
W ostatnich latach rozpoczęliśmy import towarów bezpośrednio z Chin i sprzedaż w internecie . Działalność ta okazała się bardzo owocna.
W tym momencie oczekuje na mnie w Chinach kontener z zamówionymi u kontrahenta chińskiego towarami . Mogę udostępnić dokumenty do wglądu.
Niestety przeholowałem trochę w zamówieniu i brakuje mi jeszcze środków do pełnej kwoty.
Towar w Chinach jest sprawdzony. Sprzedaje się w Polsce bardzo dobrze zarówno w internecie jak i w naszym sklepie. Ryzyko bardzo małe bo mamy już w tej sprzedaży duże doświadczenie.
Potrzebuję pożyczki w ysokości 20 tys. złotych na okres 3-4 miesięcy, tak abym mógł dwukrotnie obrócić nimi we wspomnianym imporcie.
Jako zabezpieczenie mogę zaproponować zastaw w postaci samochodu Nissan X- Trail o wartości rynkowej ok 30 tys zł, weksel i umowę .
Posiadam ubezpieczenie autocasco. Nie mogę niestety odstawić samochodu na parking itp. ponieważ potrzebuję go nieodzownie w pracy w rodzinie .
Pozdrawiam i oczekuję na oferty.


piotr765 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-02-2012, 17:18   #2
pozyczka-na-start
OSTRZEGAM! OSZUST!

Chciałbym przestrzec wszystkich którzy szukają pożyczki poza bankiem. Jeśli ktoś wam proponuje pożyczkę ale przed wypłaceniem kwoty pożyczki zmusza do wniesieni opłaty z tytułu rozpatrzenia wniosku, zaliczek, opłat wstępnych, kuriera, notariusza, ubezpieczenia itp to niestety próbuje was oszukać. Są podmioty i osoby które bazują na tego typu ofertach korzystając z ludzkiej naiwność, więc jak dostajecie info że wszystko jest ok, pieniążki czekają do wypłaty ale trzeba tylko wnieść opłatę za to i tamto po prostu sobie darujcie, szkoda pieniędzy.
pozyczka-na-start jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-2012, 15:00   #3
aga2306
witam poszukuje pozyczki na umowe cywilno prawna jesli ktos zdecyduje sie udzielic mi takiej pozyczki prosze o szybki kontakt


pozdrawiam
aga2306 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Potrzebuje Pożyczki ankej62 2 07-02-2012 13:28
potrzebuję pożyczki lumar7 2 11-20-2011 11:27