KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Przedstaw się i przywitaj

POTRZEBUJĘ 155 TYSIĘCY.

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 07-27-2017, 23:43   #1
wojtekdebWitam.

Mam 29 lat (rocznik 1988). Pragnę wyjść ze spirali długów, w które wpędziłem się w wyniku grania w zakładach bukmacherskich. Delikatnie mówiąc, popełniłem duży błąd. Przeszedłem prawdziwą gehenną z nimi związaną i uświadomiłem sobie co tracę oraz o ich wyniszczającej sile.

Zrobiłem rachunek sumienia i chcę podjąć walkę. Wiem, że zakłady to jedno wielki zło i żadna metoda, chcę wrócić do okresu sprzed zadłużenia - MŚ 2014 - kiedy wszystko się zaczęło. Nie ma łatwego pieniądza na tym świecie. Musiałem stracić 150000 PLN czyli przepić wartość ekskluzywnego auta. Świadomość boli. Chcę wrócić do życia i zmienić się dla żony i syna, których swoją nonszalancją nie chcę stracić. Liczę na pomoc osobę, dla której nic nie jest kwestią pieniędzy. Osobę, której będę mógł spłacać 1000 PLN/miesiąc plus dodatkowo 1000 PLN co trzy miesiące. W skali roku jest to 16000. Wskazane przeze mnie kwoty nie byłyby absolutnie żadnym obciążenie, przy dochodzie netto 4000 PLN a mi pozwolą prawdziwie odetchnąć na lata. Zamierzam rozwijać się jako specjalista (przez długi nie mam do tego głowy) i tym samym podnosić dochód, chcąc spłacić dług wdzięczności jak najszybciej. Wierzę, że odzyskam blask życia bo mam dużo pomysłów i dużo do zrobienia. Osobie, która po ludzku wystawi do mnie rękę przedstawię wszystkie zadłużenia, przedstawię indywidualny plan spłaty, wszystko wyliczę, napiszę umowę cywilnoprawną, lub dogadam się w każdej zaproponowanej formie. Mam wiedzę w tym zakresie, ponieważ jestem pracownikiem sektora finansowego (najciemniej pod latarnią).

Jestem osobą autentyczną i wiarygodną. Na ten moment mam bardzo dobry BIK, bez opóźnień w spłatach, żadnych komorników na głowie, postępowań cywilnych czy prawnych, cieszę się pełną zdolnością do czynności prawnych, nigdy też nie byłem karany.

Raz jeszcze bardzo proszę o pomoc. Jak człowiek, który sięgnął dna ale chce wstać by móc w przyszłości pomagać takim jak ja.

Wszystkiego dobrego!
Wojtek.


wojtekdeb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 08-02-2017, 17:38   #2
andrzej2016
Kiedyś byłem w dokładnie w takiej samej sytuacji.
Firma pomogła mi w oparciu o zakup nieruchomości, której obecnie jestem właścicielem, i zabezpieczyła dla mnie dodatkowo ponad 100.000zł.
Napisz na adres


. (o ile jest jeszcze aktualny)
Pozdrawiam.
andrzej2016 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-17-2017, 11:19   #3
pampasowiec
Wojtek, w Twoim przypadku jedynym i najlepszym rozwiązaniem bedzie upadlosc konsumencka. Napisz do mnie to wszystko Ci dokladnie wyjasnie. Napisz na


.
pampasowiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
najlepsza konsolidacja rat dla zadłużonych


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
potrzebuje 70 tysięcy Danuśka 2 08-07-2012 01:48
potrzebuje 45 tysiecy maluszek_24 2 01-04-2012 11:01