KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

GDZIE I JAK MOŻNA POŻYCZYĆ PIENIĄDZE BEZ ODSETEK?

 
Ocena: Ocena wątku: 4 głosów, 3.25 średnia.
Linki sponsorowane


stare 05-24-2012, 19:37   #1
Sergio87Słuchajcie czy jest wogóle coś takiego jak kredyt bez odsetek???łapię się już każdej pomocy bo moje problemy kredytowe nie mają końca....może jest jakaś instytucja, która pożycza pieniądze w zamian za małą premię?


Sergio87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-24-2012, 19:38   #2
wroclove
Taki kredyt jest nierealny w normalnych warunkach rynkowych. Chyba, że z pomoc finansowa przyjdzie od rodziny lub znajomego. Żadna instytucja finansowa nie pożyczy nam pieniędzy bez jakiegokolwiek zysku. Jedyne rozwiązanie pomniejszające odsetki kredytowe jakie przychodzi mi na myśl to mechanizm bilansujący.

W skrócie polega to na tym, że bank zakłada klientom specjalny rachunek bilansujący. Ustalając plan finansowy i wpłacając regularnie na to konto pewne kwoty pieniędzy-oszczędzamy na kredycie. Mianowicie codziennie od wysokości kredytu zostanie odjęta kwota oszczędności i dopiero od pomniejszonej kwoty kredytu zostaną naliczone odsetki.

Taką usługę oferuje między innymi MultiBank.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-24-2012, 19:39   #3
wroclove
Prawie zapomniałem......każda osoba, która zaciągnęła kredyt konsumencki może odstąpić od umowy w terminie 10 dni od jej zawarcia. Po złożeniu odpowiedniego pisma, kredytodawca zwraca nam wszelkie poniesione koszty udzielonej pożyczki- z wyłączeniem opłaty przygotowawczej i kosztów związanych z ustanowieniem zabezpieczenia kredytu. Instytucje kredytujące mają na to 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.
Natomiast sam kredytobiorca ma obowiązek zwrotu wypłaconej kwoty kredytu-co ważne bez zapłaty oprocentowania.

Tym samym jeśli macie jakiś pomysł na szybki biznes(zrealizowany w ciągu 10 dni) to taki kredyt można uznać za bezodsetkowy. Należy jednak uważać. Kiedy kredyt został przeznaczony na zakup aktywów których cena zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym lub giełdowym to prawo odstąpienia od kredytu wygasa.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 12:11   #4
zet
Raiffeisen Bank zaskoczył swoich klientów niezwykłą promocją kredytu odnawialnego w rachunku. Musicie przyznać, iż nieoprocentowany kredyt w jakiejkolwiek formie to rzadkość na rynku. Tym bardziej nowa oferta Raiffeisen Banku powinna Was zainteresować.

Dwumiesięczny limit kredytowy bez oprocentowania został przygotowany z myślą o obecnych jak i nowych klientach banku. Wystarczy uruchomić wspomniany limit w koncie do końca sierpnia bieżącego roku. Co więcej zerowa stawka oprocentowania stosowana jest niezależnie od przyznanej kwoty. Skorzystanie z tak atrakcyjnego limitu kredytowego może być dobrą opcją na zbliżający się okres letnich wakacji. Tak do końca w życiu nie ma nic za darmo. Dlatego po promocyjnym okresie, kapitał pożyczkowy oprocentowany jest zgodnie ze standardową tabelą opłat i prowizji w banku: maksymalnie do 17,99 proc.

Limit kredytowy może być przypisany do rachunków bankowych typu Komfort oraz Premium. Korzystne jest także to, iż bank ustalił wyłącznie jedną kwotę kosztu za przyznanie limitu. Jest to 50 złotych, niezależnie od wielkości kredytowania.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 12:13   #5
zet
Z limitu kredytowego w koncie, który oferuje Eurobank można korzystać bez jakichkolwiek kosztów. Zasadniczą sprawą jest tutaj 10-cio dniowy okres bezodsetkowy.

Jeśli posiadacz rachunku bankowego będzie wykorzystywał przyznany limit kredytowy zgodnie z tą zasadą, to Eurobank zwróci mu naliczone odsetki od pożyczonego kapitału. Co ważne, taki limit można uzyskać już podczas jednej wizyty w placówce np. przy okazji zakładania rachunku lub przenoszenia konta z innej instytucji bankowej. W Eurobanku do wyboru mamy trzy pakiety rachunków dla osób fizycznych: online, classic lub prestige.

Promocyjna stawka oprocentowania-9,9 proc. będzie obowiązywać jeszcze przez blisko pół roku. Zarząd chce aby Eurobank stał się bankiem pierwszego wyboru. Trzeba przyznać, że są na dobrej drodze do zrealizowania tego celu. Bowiem takie promocje tylko przybliżają klientów do instytucji finansowych.

Szczegóły limitu kredytowego:

- limit do 100 tysięcy złotych
- 10-cio dniowy okres bezodsetkowy
- bez dodatkowych zabezpieczeń
- aktywni klienci nie płacą prowizji za przyznanie i odnowienie limitu
- pieniądze na dowolny cel
- oprocentowanie 9,9 proc.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 22:21   #6
ElementAnty
Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia ,
to zamilcz. Pierzdielisz jak najęty , a sprawdź w warunkach ,
koszty poboczne , ubezpieczenie , opłaty pobierane za najmniejsze bzdury itp.
bo oprocentowanie to..... czasem najmniejszy składnik pożyczki.
ElementAnty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-29-2012, 15:01   #7
wroclove
Przecież nikt tutaj nie wspomina o kredytach bez żadnych kosztów. Mowa jest tylko o braku naliczania odsetek przez pewnien okres....więc po co te nerwy;-)pozdrawiam userów
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-16-2012, 09:02   #8
Anka231
Kredyt bez odsetek dostaniecie jak kupicie samochód i wpłacicie połowę jego wartości.
Druga połowa pozostaje bez żadnych odsetek na okres bodajże rok czasu
Anka231 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-31-2012, 16:15   #9
Karinka
Bez żadnych odsetek można także przecież pożyczać sobie pieniądze płacąc kartą kredytową bo jeśli dobrze pilnujemy daty spłaty debetu to bank nie naliczy nam odsetek.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-25-2013, 10:39   #10
Mocno załamana
Zacznę od tego, że pracuję normalnie, jakoś wiążę koniec z końcem, nie jestem zadłużona, ale brakło mi teraz 1000 zł. Potrzebuję dosłownie na tydzień, maksimum dwa. Oddam z wypłaty. Gdzie pożyczyć pieniądze poza bankami najszybciej ?
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie szybko i tanio dostanę pożyczkę online , gdzie szybko można brać małe pożyczki , gdzie wezmę pożyczkę ze złym bikiem


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Gdzie pożyczyć pieniądze jak jestem w BIK Zbynio1980 9 01-10-2021 13:55
Jak i gdzie szybko pożyczyć pieniądze? A.G. 20 01-07-2019 01:32
Szukam pilnie gdzie pożyczyć pieniądze bez dochodów - wziąć chwilówkę? donatan 2 01-16-2018 10:33
Gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze ? Samuel 2 03-14-2015 13:24
Od kogo pożyczyć pieniądze? Jurek K. 2 05-30-2012 12:06