KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

KREDYT NA DENTYSTĘ?

 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 4.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 06-22-2012, 08:28   #1
Sebek1980Mam dość nietypowy dylemat... Mianowicie żona postanowiła zrobić "generalny remont" swojego uzębienia i zafundować sobie hollywoodzki uśmiech. W grę wchodzą implanty, licówki i parę innych mniej lub bardziej skomplikowanych zabiegów, które daleko wykraczają poza zwykłe plombowanie, a na pewno nie mieszczą się w refundacji NFZ. Wstępny koszt takiego przedsięwzięcia oszacowano na około 15 tysięcy złotych (to i tak podobno tanio!).
Zastanawiamy się więc, czy istnieje coś takiego jak kredyt lub pożyczka na usługi stomatologiczne. Skoro mogą być specjalne oferty np. dla uczących się jeździć, czy na inne nietypowe cele, to może jakiś bank oferuje kredyt na dentystę? Słyszeliście coś o tym?


Sebek1980 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 07-17-2012, 19:52   #2
wroclove
Oczywiście, że nie ma typowego kredytu na usługi stomatologiczne. Tak szczegółowe oferty wprowadziłyby w zakłopotanie analityków kredytowych. Dlatego w ofertach kredytów gotówkowych widnieje zapis: dowolny cel wydatkowania pieniędzy. Bardziej celowe kredyty dotyczą raczej spraw popularnych w danym momencie np. w ostatnim czasie z racji dużego zainteresowania kursami prawa jazdy w bankach pojawiły się nawet kredyty na ten cel.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-20-2012, 14:46   #3
Mareczek33
Rzeczywiście trochę kłopotliwe dla pacjenta/klienta banku byłoby widniejące w papierach "kredyt na protezę szkieletową dolną", chociaż z drugiej strony można byłoby uogólnić cel do "leczenia stomatologicznego".
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2015, 15:36   #4
kropp11
To bardzo dobra firma, pracują tam bardzo profesjonalni doradcy kredytowi. Zgłoś się do nich, jestem przekonana, że dostaniesz korzystną ofertę.
kropp11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-29-2015, 12:20   #5
Tomasz Nov
Może w dostaniesz jakąś dobra ofertę..? Generalnie specjalizują się w kredytach dla wolnych zawodów. Na stronce jest chyba formularz do wyliczenia symulacji kredytowej.
Tomasz Nov jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-01-2016, 21:45   #6
DoradcaK
Stary post ale, może komuś się przyda.
Na rynku od dłuższego czasu istnieje firma, która oferuje usługi związane z finansowaniem usług medycznych - stomatologia etc. Nazwa firmy to MediRaty, ulotki można znaleźć w gabinetach stomatologicznych.
DoradcaK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-29-2016, 20:16   #7
Conrad
Sprawdziłem, że nawet to mają działającą stronę gdzie można wszystkiego się dowiedzieć. Dzięki za podpowiedź!
Conrad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jak znaleźć najlepszy aktualnie kredyt


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: