KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

Korzystaliście z kancelarii Lexperto?
 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 5.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 02-19-2015, 15:48   #11
zigiW jaki sposób mógłbym dogadać się bankiem? Za pośrednictwem tej firmy? I myślisz, że teraz gdy wszczeli takie kroki to w ogóle zechcą prowadzić dialog?
zigi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-19-2015, 16:01   #12
kopernik
Witajcie, to znowu ja. Dzwoniłem do tej kancelarii i przedstawiłem im moją sprawę. Stwierdzili, że nie jest tak źle skoro nie mam takich wielkich zaległości, a skoro nie będę w stanie płacić kolejnych rat to mogą wystosować pismo restrukturyzacyjne kredytu i to już jest płatne. Jeżeli bank na to pójdzie to będę w stanie jakoś spłacac te raty.
kopernik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-19-2015, 17:09   #13
slawkoo
Zmniejszenie rat byłoby w twoim przypadku korzystne, podobnie jak i w twoim @Zigi, ale najpierw musiałbyś pójść na jakąś ugodę z bankiem. A tobie Kopernik życzę powodzenia w przychyleniu się do prośby.
slawkoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-20-2015, 12:09   #14
annstann
Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie działa ta kancelaria, ale lepiej ich na początku wybadać. W stylu: Za co dokładnie biorą pieniądze? Ile sobie za to liczą? Ich skuteczność itp.
annstann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-23-2015, 14:06   #15
Cntm
Witam,


nie dziwi Was, że firma która w ciągu kilku miesięcy działania - w godzinę otrzymała 4 pozytywy [] natomiast wcześniej było to:lub to:Cyt: "laniak: Na LEXPERTO proszę uważać. Ja skorzystałam z ich usług zapłaciłam za pisma, które wysłałam do banku - z jednego przyszła odmowa, to Pani poprosiła o skan tej odmowy i się skończyło na tym.
Nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na maile po zapłaceniu.
Więc uważajcie LEXPERTO to oszuści"
Cyt: "zielonooka: Nie dajcie się nabrać na firmę Lexperto z Warszawy, że załatwi restrukturyzację kredytu tak jak obiecuje, żądają 300zł i napiszą tylko pismo, które przyślą na maila i to koniec pomocy z ich strony. Nie odbierają telefonów, maile pisane do nich wracają. Banda hien żerujących na ciężkiej sytuacji finansowej ludzi nic więcej. Powinno się pozamykać takie firmy a właścicieli na Syberię!!"

Albo zmienił się dział marketingu albo prawny albo w miesiąc zmienili cały system działania.

Swoją drogą 400zł za usługę, gdzie ludzie pracujący na najniższej krajowej zarabiają tyle w tydzień..nie dla mnie. i pewnie nie dla większości polskiej klasy średniej. Bez gwarancji skuteczności, bo nikt takiej nie ma prawa dać. Może się okazać, że wierzyciel się nie zgodzi. Wtedy tracę tydzień mojej pracy na lexperto, dwa tygodnie na komornika, a rodzinę żywię za 400zł miesięcznie.

Kto obniży ratę z 1000zł na 500zł? Żaden bank. Chyba, że cudownie. I na etapie kiedy klientowi zostało 4 raty, może wydłuży okres kredytowania do 8. Wątpie.
Zniesienie egzekucji komorniczej? Nie w przypadku gdy komornik regularnie pobiera dla wierzyciela 50% wynagrodzenia dłużnika, a ten proponuje 100zł na regulowanie wierzytelności.

Może i takie firmy są przydatne, ale nie za 400zł. Na rynku jest ich ze 100: cod, emediator, conectum, kmpa, epoco i wiele więcej.

Ceny:
Chwała za to Lexperto, że nie kryja się z cenami na forach. Większość firm ich nie podaje nagle za 5 spraw ogłaszają- 2700zł. (znany mi przypadek)

@kajetan(infor.pl): restrukturyzowali Ci przedawnione zobowiązanie? Nie wiem czy to dobrze świadczy o prawniku. Teraz musisz je spłacać. Sąd pewnie by przedawnił.

Cóż jeśli własne działania zawodzą może warto - może też warto porównać ceny firm.

Pozdrawiam, CnTm
Cntm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-19-2015, 13:16   #16
bobrowy
Szukałem pomocy odnoścnie zadłużania i po przeczytaniu paru pozytywnych opinii zdecydowalem się na e-kancelarie lexperto, wymienioną powyżej.

,,Cyt: "zielonooka: Nie dajcie się nabrać na firmę Lexperto z Warszawy, że załatwi restrukturyzację kredytu tak jak obiecuje, żądają 300zł i napiszą tylko pismo, które przyślą na maila i to koniec pomocy z ich strony. Nie odbierają telefonów, maile pisane do nich wracają. Banda hien żerujących na ciężkiej sytuacji finansowej ludzi nic więcej. Powinno się pozamykać takie firmy a właścicieli na Syberię!!"

Ciekawe, może sam miałem fart albo zmienili podejście do klienta bo moje wnioski o retrukturyzację przyszły mi kurierem po tygodniu a po upływie równo 21 dni roboczych dostałem opowiedz z banku że zgadzają się zmniejszyć moje raty z 500 na 350. Co dla mnie było dużą ulgą finansową w skali miesiąca.
400zł na wniosek to sporo nie powiem ale po 2 miesiącach kwota się zwróciła, wiec suma sumarum mogę polecić. Mam nadzieje że móje pozytywne zetknęcie z w.w firmą nie było przypadkiem. Uważam że tego typu firmy były i są potrzebne. Sam nie wiem jak bym to ogarnoł a wiadomo człowiek się denerwuje męczy, nie odbiera tel. od nieznanych nr bo boi się windykacji itd.
Ja już wolałem zapłacić im kase i mieć poprostu i zwyczajnie spokój.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z długami!
bobrowy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2017, 14:18   #17
tolekamil
Ja sie nie zgadzam żeby wszystkich do jednego woprka pakować. Są przeciez tez solidne firmy. Moja była żona nabrała na mnie kredytów i pewnego dnia sie spakowała i stwierdzila że chce rozwodu a ja co. sam z gigantycznymi kredytami na dom i przy mojej pensji nie do splaty. Musiałem szukać pomocy i dodatkowego zarobku ale nie wyrobiłem. Zadzwobniłem do eMediatora, przygotowałem wszystkie dokumenty opowiedziaqłem im moją historię, dałem im moje pełnomocnitcwo i zrobili za mnie wniosek o upadłość. Dzięki nim sąd zadecydował że ogłosi mi upadłość. Tak to nie wiem czy w ogóle bym spłacił to kiedykolwiek...
tolekamil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Szukam Kancelarii pirllo 3 07-31-2014 00:41