KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

POSZUKUJĘ POŻYCZKI, KRD, BIK

 
Oceń temat


stare 07-26-2015, 18:35   #1
Sebcio1Witam, poszukuję pożyczki 1500-2000 zł bardzo pilnie. Mam 18 lat. Jestem na KRD, BIK jest ok bo nigdy nie brałem pożyczek. bardzo pilnie potrzebuje gotówki. mam prace na okres próbny 3 miesiące. 530013406


Sebcio1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-28-2015, 08:47   #2
eRzecznikBIK
 
Dzień dobry,

Przede wszystkim warto pamiętać, że niebranie pożyczek nie oznacza, że danych nie ma w Biurze Informacji Kredytowej. Historia w BIK, to także zakupy na raty, karty kredytowe, debety na koncie, poręczenia kredytów.

Powiem więcej – jeśli w Twojej historii kredytowej widnieją terminowo spłacane kredyty, tym lepiej dla Ciebie. Dlatego namawiam do podjęcia próby zbudowania pozytywnej historii kredytowej, po to, by w oczach banków stać się wiarygodnym kredytobiorcą – zwłaszcza, że jesteś w doskonałym wieku, aby świadomie zacząć budować taką historię

Dobrym sposobem są zakupy w systemie ratalnym lub kredyt studencki i terminowa spłata zobowiązań. Szczególnie warto zaciągać drobne zobowiązania i pamiętać o tym, by spłacać je w terminie. Dzięki temu przestaniesz być dla banków anonimowy, co ułatwi Ci wzięcie kredytu w przyszłości i pozwoli negocjować z bankiem lepsze warunki. Pożyczka, o której wspominasz również jest dobrym sposobem na rozpoczęcie budowania pozytywnej historii kredytowej.
Jeśli chcesz być postrzegany przez banki jako atrakcyjny kredytobiorca, warto starać się o to, aby pozytywna historia spłat Twoich kredytów była dostępna dla banków także po zakończeniu umowy kredytowej. W tym celu wystarczy wyrazić zgodę na przetwarzanie informacji o swoich spłaconych zobowiązaniach kredytowych.

Pozdrawiam
eRzecznik BIK
eRzecznikBIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Poszukuję pożyczki ADAD 1 01-29-2012 19:52
poszukuję pożyczki kameleo_n 2 12-08-2011 16:02