KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

POMOC DLA ZADŁUŻONYCH

 
Oceń temat


stare 08-21-2016, 22:00   #1
POMOC DLA ZADŁUŻONYCHFirma z bogatym doświadczeniem na rynku finansowym i windykacyjnym oferuje usługi w zakresie pomocy dla zadłużonych. Pomagamy w polubownym spłaceniu swoich zadłużeń, rozmowach z negocjatorami firm windykacyjnych, windykacji bankowej, a także komornikami.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z wierzycielami daje gwarancje skuteczności. Nasze działania pozwalają zapobiec licytacji nieruchomości, także gdy sprawy są już na etapie egzekucji komorniczej.

Prowadzone przez nas czynności prowadzą do pozbycia się komornika, a co za tym idzie zwolnienia z wszelkich dokonanych w toku postępowania komorniczego zajęć.

Oferujemy fachową i skuteczną pomoc. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładna analiza pozwala nam na wybranie najlepszego rozwiązania dla naszego Klienta.

Nie działamy jak inne firmy, oferujące podobne usługi wyłącznie przez określony czas i za wysokie wynagrodzenie

Działamy na podstawie umowy, wykorzytując wszelkie możliwe środki odwoławcze przez pełen okres wymagany do pozytywnego zamknięcia sprawy.

Szanujemy naszych Klientów, chcemy im pomóc nie narażając na kolejne zbędne wydatki i długi, dlatego też w kwestii wynagrodzenia jesteśmy elastyczni i pomagamy za najniższe stawki.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 575 727 666


POMOC DLA ZADŁUŻONYCH jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Pomoc dla zadłużonych we Frankach Irene 2 02-18-2015 15:00
Pomoc dla zadłużonych - Pomoc w spłacie kredytu A.G. 11 09-18-2014 19:52