KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Pytania, porady, pomoc

POMOC W BARDZO TRUDNYCH SYTUACJACH DLA FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH

 
Oceń temat


stare 04-25-2017, 11:42   #1
KancelariaLexaSKUTECZNA OCHRONA MAJĄTKU NIERUCHOMEGO I RUCHOMEGO FIRM I OSÓB FIZYCZNYCH, W KAŻDYM POSTĘPOWANIU EGZEKUCYJNYM (KOMORNIK, BANK, US, ZUS) - Nasza specjalność!

  • Skutkiem naszych działań będzie całkowita, natychmiastowa i trwała blokada egzekucji tak komorniczej, jak i bankowej (kredyty i pożyczki zabezpieczone hipoteką) czy skarbowej (US i ZUS), legalnie, bez wyzbycia się majątku (wyzbycie będzie nieskuteczne wobec roszczenia pauliańskiego).
  • Nasze działania będą skuteczne, nawet jeśli już trwa postępowanie egzekucyjne (komornik, bank, US i ZUS) i prowadzą do bezskuteczności takiej egzekucji.
  • Skuteczna ochrona dotyczy nieruchomości, jak i majątku ruchomego (samochody, linie produkcyjne), czy wierzytelności, udziałów, wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę.
  • Oddłużanie osób fizycznych – także radykalna redukcja zobowiązań finansowych, nawet w trakcie postępowań egzekucyjnych.

Managerowie, wszyscy pracownicy i Klienci Twojej Firmy mogą zyskać priorytetowy dostęp do tej usługi prawnej i ochrony przez udział Państwa Firmy w Programie Lojalnościowo-Oszczędnościowym LEXAplus
KancelariaLexa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Łódź Pomoc w uzyskaniu kredytów dla firm i osób prywatnych piogosl 1 03-24-2014 20:01
Do kiedy będzie NIP dla osób fizycznych? zet 1 09-26-2011 12:25