KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Rankingi

NAJTAŃSZY KREDYT GOTÓWKOWY-RANKING MAJ 2010

 
Oceń temat


stare 05-24-2010, 02:24   #1
A.G.
 Od pewnego czasu na rynku kredytów detalicznych toczy się prawdziwa batalia o klientów. Banki walczą ze sobą zarówno w zakresie pożyczek jak i kredytów gotówkowych. Non stop komponowane są nowe promocyjne oferty mające na celu przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów. Banki kuszą klientów szybkimi kredytami bez formalności, kredytami bez prowizji, albo kredytami z obniżonym oprocentowaniem. Są też banki, które stawiają na gratisy w postaci dodatkowych pakietów ubezpieczeniowych i zniżek w różnego rodzaju centrach usługowo-handlowych i rozrywkowych.


Ze wszystkich dostępnych w tym miesiącu najkorzystniejszą okazuje się być oferta Getin Banku. Bank ten oferuje Wygodny Kredyt Gotówkowy z prowizją wynoszącą tylko 2%. Oprocentowanie nominalne dla kredytu w wysokości 5 tysięcy złotych wynosi 8,4% w skali roku. Jest to najniżej oprocentowany kredyt na rynku.

Równie ciekawą ofertę wprowadził Volkswagen Bank. Prowizja w tym banku wynosi tylko 1%. Jednak to co różnia te ofertę znacznie od oferty Getin Banku to oprocentowanie, które w przypadku Volkswagen Banku jest nieco wyższe. Kredyt w tym banku oprocentowany jest na wysokość 11,95%. Jest to oczywiście oprocentowanie nominalne. W podliczeniu kredytu na 5 tysięcy złotych, rata kredytu w Volkswagen Bank jest droższa tylko o 4 zł miesięcznie.

Na kredyt za pośrednictwem Internetu oraz bez konieczności jakichkolwiek opłat wstępnych możemy liczyć z kolei w Allianz Banku. Klienci, którzy zdecydują się złożyć wniosek przez Internet są zwolnieni z prowizji.

Ostatnio w wielu bankach doszło do podwyżki cen kredytów. Wiele banków w związku z niepewną sytuacją na rynku finansowym oraz możliwą utratą płynności finansowej przez kilka państw członkowskich, co wiązało by się z destabilizacją na rynku walutowym, postanowiły podnieść kryteria przyznawania kredytów.

Dotyczy to banków, których siedziby główne znajdują się w Grecji albo Hiszpanii. Z podwyżką cen albo bardziej zaostrzonymi kryteriami przyznawania kredytów trzeba liczyć się w Santanderze, Polbanku oraz Millenium.Kredyt na Miarę w Polbanku już został skorygowany. Bank nie tylko podwyższył stawkę prowizji ale również zwiększył wymogi co do konieczności korzystania z dodatkowych ubezpieczeń.A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-26-2010, 10:20   #2
Bob
ladne mi pozyczki.... swiat wariuje i tyle. Wszyscy ylko kasy chca
Bob jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz

Tagi
gdzie szybko i tanio dostanę pożyczkę online, jaki polecacie kredyt obrotowy w rachunku


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Najlepsze konto internetowe-ranking maj 2010 A.G. 13 05-16-2014 11:48
Najtańszy kredyt mieszkaniowy-ranking sierpień 2010 A.G. 1 06-24-2011 18:45
Najlepszy kredyt hipoteczny w złotówkach- ranking kwiecień 2010 A.G. 2 04-30-2010 19:20
Najlepsze spółki giełdowe-ranking 2010 A.G. 2 04-26-2010 20:00