Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   w co inwestować (https://www.kredyciak.pl/w-co-inwestowaae/)
-   -   Gdzie kupić złote sztabki - złoto inwestycyjne (https://www.kredyciak.pl/w-co-inwestowaae/3717-gdzie-kupiae-z-ote-sztabki-z-oto-inwestycyjne.html)

zet 11-11-2011 14:06

Gdzie kupić złote sztabki - złoto inwestycyjne
 
Gdzie można kupić sztabki złota? - złoto inwestycyjne w Alior Banku. W Polsce niewątpliwie najpopularniejszą formą inwestowania w złoto jest zakup złotych monet oraz sztabek tego szlachetnego kruszcu. Jeśli chodzi o złote monety to Mennica Polska dość często wypuszcza na rynek okazy numizmatyczne i nie ma większego problemu z ich nabyciem. Natomiast w przypadku zakupu sztabek złota sprawa się komplikuje.

Nie wszyscy zainteresowani wiedzą gdzie się udać po złoto inwestycyjne. Jedną z opcji jest zakup sztabek złota w Alior Banku. Od pewnego czasu bank ten dystrybuuje złoto najwyższej próby 999,9 renomowanych instytucji takich jak: Credit Suisse, Heraeus oraz Umicore. Od wieków inwestycje w złoto postrzegane są jako bezpieczne-niezależnie od koniunktury gospodarczej. Zatem także w dobie kryzysu fiskalnego, w Europie złoto to odporny na wahania rynkowe i wysoko płynny przedmiot inwestycyjny.
Inwestycja w złoto z Alior Bankiem-szczegóły:

- standardowo do sprzedaży sztabki w wielkości 1 g, 5 g, 10 g i 1 uncji(ok. 31 g)
- sztabki o większej gramaturze są na zamówienie
- każdy kupujący otrzyma certyfikat autentyczności
- oferta dostępna w 27 placówkach Alior Banku
- złoto o próbie 999,9
- oferta we współpracy z Mennicą Wrocławską

Przyjemniaczek 11-11-2011 19:53

Powstaje tylko mała kwestia. Jak mniemam cena złota zakupionego z banku nie będzie mała. Czy nie lepiej kupować złoto w złomie ? Cena w drugim przypadku pewnie będzie o kilkanaście procent niższa. Złoto to złoto i tyle.
A gdzie kupić złoto tanio ? W każdym lombardzie tego są całe kilogramy...

zet 11-11-2011 22:31

Tylko zwróć uwagę na próbę tego złota w Alior. W lombardzie maks co można trafić to 850 i nie masz na to żadnego certyfikatu. Oczywiście, że cena w banku jest taka jaki aktualny oficjalny kurs złota, ale masz pewność i certyfikat, że jest to czyste złoto.

Wyrobnik 12-06-2011 13:13

Zastanawiam się, kiedy nastąpi przegięcie i rynek odwróci się od złota. Wtedy zamiast pytać : gdzie kupić złoto , wszyscy nagle będą szukali miejsc, gdzie je sprzedać :)
Ktoś, kto będzie prowadził skup złota, będzie oferował za nie marne grosze.

Szalony 12-12-2011 13:31

Może jest tu ktoś, kto prowadzi skup złota ? Muszę sprzedać trochę. Zbieram pieniądze na budowę domu. Oczywiście interesuje mnie tylko najlepsza cena złota jaką można otrzymać.

boguslaw_tkacz 12-17-2011 12:11

Osobiście moge polecić sprzedaż złotych monet w sklepie monety-inwestycyjne. Jest to sklep prowadzony przez p.Słomskiego. Dostawa w krótkim okresie czasu - wszystko zapakowane jak trzeba.
Firma z kapitałem angielskim ale wystawiają FV jeżeli potrzeba.

Posiadają także skup złota - to dla p. Szalonego jeżeli chciałbys sprzedać złoto po naprawde atrakcyjnej cenie.

Pozdrawiam,
Bogusław

Pożyczka bez bik 12-20-2011 15:56

Sprzedaż złota obecnie jest niezwykle intratna. Lepiej i bezpieczniej prowadzić handel złotem niż w nie inwestować.
Oczywiście można też prowadzić skup złota, bo niskich cenach :)

Młody inwestor 12-27-2011 20:10

Czy znacie może inne miejsca gdzie można tanio kupić złoto. Dodatkowo interesowała by mnie pewność, że jak kupuję sztabki to są na pewno złote.

mariuska 02-04-2012 16:58

Jeśli chodzi o tanie kupno, to będzie z tym problem. Sytuacja na rynkach doprowadziła do tego, że cena złota poszła w górę. Jeśli kogoś interesuje złoto – sprzedaż i kupno, to powinien uważnie przyglądać się cenom. Za złoto można dzisiaj naprawdę dużo dostać.

gold 02-08-2012 21:42

Polecam e-zlotalokata.pl

FIRMA ta zajmuje sie sprzedażą złothc oraz srebnych sztabek. Sztabki zlota maja z dostawa natychmiastowa do 10 dni roboczych, jak i z dostawa 45 dni roboczych, bo bardzo atrakcyjnych cenach. Osobiscie sprawdzone przeze mnie. Najtaniej wsrod wszystkich sklepow internetowych zajmujacyhc sie numizmatyka! Dostawa zawsze na czas i bardzo bezpeicznie i dobrze zapakowane przesylki!

Kontakt doskaonaly, odpowiedz na maile w ten sam dzien!


Sprawdz i przekonaj sie. U mnie w 190 % zadowolenie


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.