KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Rynek finansowy > w co inwestować

FUNDUSZE INWESTYCYJNE - SPECJALISTA

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 01-28-2015, 15:20   #1
taternikWitam, chciałbym zainwestować większą sumę pieniędzy w TFI. Nie mam natomiast zbyt wielkiej wiedzy w temacie, więc nie będę w stanie sam monitorować czy wybierać najkorzystniejszych inwestycji. W związku z tym pytam tutaj: czy znacie godnego plecenia doradcę? Nie interesują mnie osoby z sieciowych firm. raczej ktoś działający niezależnie. Dodam, że wiem, że w Warszawie taka działalnością zajmuje się Pan Piotr Bralczyk - może o nim otrzymam opinie?


taternik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 02-13-2015, 14:29   #2
buck_76
Kojarzę pana Bralczyka - jest wizytówka to prawda? Jeśli chodzi o kwestie rozliczeniowe to ma on podpisane z wybranymi TFI umowy na niepełną obsługę. Klient zaś przelewa pieniądze na dedykowany nr konta.Pan Bralczyk za to pilnuje, monitoruje oraz raportuje i co kwartał wskazuje potencjalne okazje.
buck_76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-21-2015, 18:06   #3
paraka
tak właśnie tak jest i to jest super że on to monitoruje i pilnuje. a my nie musimy się tym zajmować...tylko doglądamy!
paraka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-29-2015, 23:15   #4
Tomasz B
Witam. Temat stary ale chciałbym odświeżyć bo jest mało odpowiedzi a mam podobny dylemat. Chciałbym zainwestować w jakieś fundusze jednak nie mam czasu na monitorowanie go. Stąd moje pytanie czy ktoś miał do czynienia z Panem Bralczykiem?
Tomasz B jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2015, 10:10   #5
buck_76
Tak jak pisałem wyżej - ja go kojarzę. Generalnie mogę polecić, jest dobrym specjalistą, monitoruje inwestycje - wskazuje szanse i zagrożenia, dzięki czemu jesteś cały czas na bieżąco z Twoją inwetsycją.
buck_76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-18-2015, 16:50   #6
benio
Nie mogę narzekać na współpracę z firmą Global Kancelaria . Mają indywidualne podejście do klienta, starają się opracować najlepszą dla konkretnej osoby strategię i potem krok po kroku przy ciągłej konsultacji ją wdrażają.
benio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-29-2015, 13:53   #7
Kalinka_Bum!
Też polecam p. Piotr Bralczyka. Jest bardzo profesjonalny i ma dobre podejście do klienta. I jak dla mnie największy plus jest za to, że co by się nie działo - zawsze odbierze telefon lub oddzwoni.
Kalinka_Bum! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2015, 14:24   #8
ArturZS
Sam zastanawiam się nad zainwestowaniem nadwyżki z firmy i patrząc na wypowiedzi chyba skłonię się ku wyborze p. Bralczyka. Wygląda na specjalistę z prawdziwego zdarzenia, a nie kolejnym bankiem, który chce tylko sprzedać kolejną ofertę...
ArturZS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2015, 14:48   #9
Przyjemniaczek
Najciekawszą sprawą z tych ostatnich postów zachwalających jakąś tam ofertę jest to, że wszyscy piszący mają tylko JEDEN post. To daje do myślenia po co zamieścili te informacje.

Jak ktoś szuka rzetelnych informacji, to lepiej niech patrzy co piszący (zachwalający) sobą reprezentuje.
Przyjemniaczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-29-2015, 20:44   #10
AnnaJo
Ja razem z mężem jestem zadowolona ze współpracy z Bralczykiem, doradza dobrze, faktycznie jest bardzo kompetentny, poza tym jest bardzo przyjemnym i kulturalnym człowiekiem
AnnaJo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: