KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Rynek finansowy > zakupy ratalne

KREDYT KONSUMPCYJNY Z SUPERMARKETU

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 12-08-2009, 10:07   #1
Ara
 Kiedy bank nie chce już pożyczyć więcej pieniędzy, można zapożyczyć się w supermarkecie. Tam bez problemu dadzą nam pożyczkę na świąteczne zakupy.

Pożyczkę można dostać nawet wtedy, jeśli ma się „złą historię kredytową”. Najbardziej popularną formą pożyczki jest zapłata w ratach lub skorzystanie z karty kredytowej. Można już nawet mówić o jakimś pewnego rodzaju trendzie, bo co raz więcej osób z roku na rok zapożycza się w supermarketach by potem spłacać kredyt świąteczny do lata lub jesieni. Jednak, trzeba się śpieszyć żeby zdążyć na taką pożyczkę, bo wraz ze wzrostem zainteresowanych supermarkety podejmują co raz większe ryzyko.

Na raty można kupić nie tylko żywność ale i sprzęt RTV/AGD oraz inne przedmioty, niezbędne w gospodarstwie domowym.


Ara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 12-11-2009, 14:34   #2
zet
Wszystko fajnie tylko za dużo ludzi zapomina o najprostszej prawdzie. A brzmi ona tak, że kazdy kredyt trzeba kiedyś oddać. Najlepiej oddać go w terminie bo potem zaczynają się dodatkowe koszty od których także się nie wymigamy.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-11-2009, 15:42   #3
Ara
 
Własnie. A zwykle jest tak, że tego typu kredyty biorą ludzie zadłużeni juz po uszy, bo z powodu ciągłego spłacania rat, nie mają za co robić wystawnych świąt. Zadłużają się przez to jeszcze bardziej i koło się zamyka... To taka krecia robota, podkopuwanie sobie stabilnego gruntu pod nogami. Nie mówiąc już o tym, jak odbija się to na naszej gospodarce.
Ara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2010, 12:07   #4
jmichalska
To prawda, że kredyt trzeba kiedyś w końcu spłacić, ale jeżeli ktoś jest w miarę zorganizowany, to nie powinien mieć z tym większego problemu. Ja sama wzięłam sobie niedawno laptopa na raty, bo inaczej bym nie mogła. A teraz zmieniając odrobinkę temat - co sądzicie o ofercie ratalnie.com, zgodnie z którą także klienci, których zarobki wynoszą 500 lub 700 złotych będą mieli okazję kupić produkt na raty?
jmichalska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-22-2012, 13:26   #5
Wera_nika
Zakupy na raty to świetna sprawa kiedy się nie ma odłożonej całej kwoty na daną rzecz, którą chce się bardzo mieć. W wielu sklepach można spotkać się z tak zwanymi ratami 0%. Niektórzy uważają, że to oszustwo, a tymczasem wystarczy tylko dobrze przeczytać umowę, żeby rzeczywiście nie płacić odsetek od kredytu. Po prostu nie wolno brać żadnego ubezpieczenia itp. A że spłacać trzeba - toż to chyba logiczne?!
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-29-2012, 15:04   #6
Mareczek33
Sklepy zaczynają zmieniać się w parabanki... ale każdy orze jak może
Chyba pierwszym takim sklepem, w którym zetknąłem się z udzielaniem kredytów gotówkowych na dowolny cel było Euro RTV AGD. Nawet pożyczyłem stamtąd 3 tysiące...
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: